Titano anodo krepšelis

Titano anodo krepšelis

Pagrindinė informacija Modelis NO.:YQAB1 Tipas: Titano anodo krepšys Taikymas: Pramoninė technika: Suvirinta rūšis: GR2 Forma: Kvadratinė medžiaga: Titano ASTM Gr2 Grynumas:> 99,6% Prekės ženklas: Shen Ao Kilmės šalis: Guangdongas, Kinija Produkto aprašymas Titano anodo krepšelio : 1. Titano laidumas yra ...

Function

Pagrindinė informacija

Modelis NO.:YQAB1

Tipas: titano anodo krepšelis

Taikymas: Pramoninis

Technika: suvirinta

Įvertinimas: GR2

Forma: aikštė

Medžiaga: titano ASTM Gr2

Grynumas:> 99,6%

Prekinis ženklas: Shen Ao

Kilmė: Guangdongas, Kinija

Prekės aprašymas

Titano anodo krepšelio naudojimas:

1. Titano laidumas nėra toks geras, kad kabelio elektros srovė virš tirpalo paprastai neviršija 0,24A / mm², o kablių srovė po tirpalu paprastai neviršija 1,5 A / mm². Priešingu atveju, kabliai bus šildomi, dėl ko padidės tirpalo temperatūra, šaldymo pajėgumas ir švaistoma elektros energija arba net išplės plastikinės talpyklos. Kai titano krepšio kabliai tampa karšta, galima atlikti kai kurias priemones, kad būtų pagerinta laidumo būklė, pvz., Naudojant daugiau titano krepšių ir išplėsti kablių skerspjūvio plotą.

2. Paprastai kabliukai ir elektrodai nelies vienas su kitu paprastu ar apskritu paviršiumi, nes tai gali lengvai sukelti elektrodų blogą sąlytį ir koroziją.

3. Siekiant išvengti anodinio šlako išpylimo, titano krepšelio atidarymas turėtų būti didesnis už tirpalo lygį.

4. Titano krepšelio dugnas turi būti 100-150 mm aukščiau virš rezervuaro dugno, kuris, baiminantis, kad bakas bus išdegtas, nes elektros energija yra koncentruojama bako apačioje.

5. Titano krepšelį ir elektrodą reikia atidžiai prijungti, arba titano krepšelio anodo potencialas sparčiai didės ir sukels deguonies evoliuciją bei chloro evoliucijos reakciją, kuri pakenks titano krepšiui ir priedams deguonizuoti.

6. Siekiant užkirsti kelią padengimo antbriauniui, titano krepšeliai turi būti padengti anodiniais maišeliais. Kadangi anodo maišai yra naudojami ilgam laikui, nepašalinant, geriau naudoti dvigubus maišelius.

7. Anodo maišelis turi sandariai uždaryti titano krepšelio angas ir palikti kelių centimetrų atstumą, kad būtų atkurtas susidaręs anodinis šlakas.Shenao Materail gamina aukštos kokybės titano anodo krepšelį. Mes turime profesionalų gamyklą, kuri skirta besivystančiam ir gaminančiam pažangų titano anodo krepšį. Sveiki atvykę susisiekti su mūsų kompanija.
Hot Tags: Titano anodo krepšelis, Kinija, tiekėjai, gamykla, kompanija
Susiję produktai
Susisiekite su mumis
Baodzi Shenao Materail Co, Ltd "

Adresas: Qinganbao pramonės parkas, "High-Tech Kurti zona, BAOJI, Shaanxi

Telefono: +86-917-3380538

Faksas: +86-917-3816810

El. paštas: zh@baojiti.com.cn

Baodzi Shenao Materail Co, Ltd "
foottop